Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені найближчим часом.
Графік роботи:
Пн-пт: з 09.00-17.00
Сб: з 11:00-14:00
Нд: Вихідний
Maine-Coon
+380 (93) 102-15-05
Корзина
Отзывы о компании Maine-Coon
Юрий Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже приємно вражений якістю та мʼяко кажучи бездоганним смаком продукції 🔥 Скажу від себе, є з чим порівнювати, бо дуже полюбляю смаколики до пива. І з впевненістю можу сказати що це замовлення було з самих найкращих з усіх ❤️ Дякую за отримане смакове замовлення, буду звертатись ще 🤝
Комментарий продавца
Дуже приємно, що Вам все сподобалось, а також дякуємо за такий гарний та приємний відгук! Чекаємо на Вас ще!
Катя Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за гарний відгук!
Владислав С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не встиг дістати с коробки горішки як їх з'їли родичі. Всі задоволені всім сподобалось. Відправили швидко та чітко. Щиро дякую від усього сердця♥♥♥
Комментарий продавца
Дуже Вам вдячні за гарний відгук! Замовляйте ще, будемо раді ;)
Роман Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Ірина
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово, дякую.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за гарний відгук!
Владислав С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Щиро дякую продавцю, відправили неймовірно швидко, всім друзям абсолютно все сподобалось, а за анчоус взагалі ледве не побилися. Дяка дяка дяка♥️
Комментарий продавца
Дуже Вам вдячні за приємний відгук❣️Працюємо для Вас ❤️ Чекаємо на Вас знов 😊
Дуже приємно вражений якістю та мʼяко кажучи бездоганним смаком продукції 🔥 Скажу від себе, є з чим порівнювати, бо дуже полюбляю смаколики до пива. І з впевненістю можу сказати що це замовлення було з самих найкращих з усіх ❤️ Дякую за отримане смакове замовлення, буду звертатись ще 🤝
Дуже приємно, що Вам все сподобалось, а також дякуємо за такий гарний та приємний відгук! Чекаємо на Вас ще!
Дякуємо Вам за гарний відгук!
Не встиг дістати с коробки горішки як їх з'їли родичі. Всі задоволені всім сподобалось. Відправили швидко та чітко. Щиро дякую від усього сердця♥♥♥
Дуже Вам вдячні за гарний відгук! Замовляйте ще, будемо раді ;)
Дякуємо за відгук!
Все чудово, дякую.
Дякуємо Вам за гарний відгук!
Щиро дякую продавцю, відправили неймовірно швидко, всім друзям абсолютно все сподобалось, а за анчоус взагалі ледве не побилися. Дяка дяка дяка♥️
Дуже Вам вдячні за приємний відгук❣️Працюємо для Вас ❤️ Чекаємо на Вас знов 😊